• Обновено
Потпис од Levi Strauss & Co. Juniors со висок пораст на тенок фармерки со тенок култура

Потпис од Levi Strauss & Co. Juniors со висок пораст на тенок фармерки со тенок култура

Buyers rating:
DEN 431.68

Тековен

Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенски обликување на фармерките за подигање на подигање се автентичен тексас пар со многу пламен што можете самоуверено да го носите. Ногата за подигање е толку ласкава, додека едноставно истегнувањето ткаенина ја крева и ја подобрува вашата форма. Панелот за стомаци ги измазнува работите однапред, за да можете да носите кој било врв со доверба. 98% памук, 2% еластан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33