• Обновено
Потпис од Levi Strauss & Co. Juniors со висок пораст на тенок фармерки со тенок култура

Потпис од Levi Strauss & Co. Juniors со висок пораст на тенок фармерки со тенок култура

Buyers rating:
DEN 431.68

Тековен

Потпис од Levi Strauss & Co. Womenенски обликување на фармерките за подигање на подигање се автентичен тексас пар со многу пламен што можете самоуверено да го носите. Ногата за подигање е толку ласкава, додека едноставно истегнувањето ткаенина ја крева и ја подобрува вашата форма. Панелот за стомаци ги измазнува работите однапред, за да можете да носите кој било врв со доверба. 98% памук, 2% еластан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата