• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Escargot Begonia Canvas Wallидна уметност од Kurt Shaffer

Трговска марка ликовна уметност Escargot Begonia Canvas Wallидна уметност од Kurt Shaffer

Buyers rating:
DEN 1530.08

Тековен

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се разликуваат од оригиналот. Курт Шафер. 35 "x 47". Платно и дрво. Giclee уметност. Квалитет на галеријата!. Совршена декорација за домот, канцеларијата или галеријата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата