• Обновено
Трговска марка ликовна уметност срца Мандала платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност срца Мандала платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка

Buyers rating:
DEN 447.84

Тековен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „срца Мандала“ платно уметност од Кети Г. Аренс, бел мат, сребрена рамка : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата