• Обновено
Уникатни поволни цени, женски чизми чипка до средни блок -потпетици сандали

Уникатни поволни цени, женски чизми чипка до средни блок -потпетици сандали

Buyers rating:
DEN 575.84

Тековен

Суштинска летна потпетичка пета од пета во која има едноставни украсени ленти, пета од средно блок и работа до ден-недела-до-секој и разноврсност. Наменето да донесе висина на кој било изглед, овој стил може да се облече нагоре или надолу. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија големина на ЕУ должина на стапалото висина на пета5.5.5 - 3.5 36 8 6/7 - 3 1/36.5 - 4.5 37 9 1 /9 - 3 1/37 5 - 38 9 1/4 - 3 1/38 - - 6 - 39 9 5/8 - 3 1/39 7 - 40 10 - 3 1/39,5 - 7.5 41 10 1/8 3 1/3 Единствени поволни цени за женска чипка Средно блок -потпетици Сандали Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Цврста боја. Чипка. Чунки пета. Стил на крцкање. Подготвено стапало. Не-лизгање на надворешната страна. Сандали на потпетици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67