• Обновено
Cobian® Men's Arv Flip Flip

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 ™ има анатомски точен стапало што се обликува околу ногата во моментот кога ќе го ставите. Оваа сандала за обновување е вистински третман за нозете. УДОБНОСТ. Од анатомски дизајнирани стапала со лак поддршка до премија, долготрајни материјали; Кобијан е признат како лидер на пазарот во обезбедувањето максимална удобност во своите сандали од 1995 година . квалитет. Погледнете зошто милиони loversубители на сандали ширум светот го избираат Кобијан. Од дизајн до производство, нашиот процес на обезбедување на квалитет ви овозможува да уживате во нашите сандали од моментот кога ќе ги лизнете . вредност. Кобијан оди во големи должини за да понуди повеќе карактеристики во своите сандали од кој било од неговите конкуренти што ќе ви овозможи да уживате во одлична сандала по уште подобра цена!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата