• Обновено
Ханес оригиналните женски пот шорцеви со џебови

Ханес оригиналните женски пот шорцеви со џебови

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Без разлика дали работите надвор или се дружите, ќе сакате да го сторите тоа во удобноста на овие шорцеви од руно во тешка категорија. Одликувајќи се со странични џебови и отвори за нозе, овие шорцеви со оригинали на меки Ханес се неопходни гардероба. Руно во тешка категорија : мекото, памучно мелење на руно ве одржува топло и удобно . Соединетите Американски Држави : изработени со одржливо одгледуван памук извори од американски фарми . Детали за дизајн : покриена еластична лента за половината; Без цртач . џебови од страничен шеф : Удобните џебови ги одржуваат најважните работи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата