• Обновено
Еј играјте детска играчка за акустична гитара со жици за прилагодување

Еј играјте детска играчка за акустична гитара со жици за прилагодување

Buyers rating:
DEN 319.84

Тековен

Подгответе ги вашите малечки да се тркалаат и да се тркалаат со минијатурна акустична гитара со 6 жици за прилагодување. Акустичната гитара на ова дете е долга 21-инчи и има лесен дрво и врат од дрво, пластична плоча со удобно големина и метални жици што можат да бидат подесени, дозволувајќи им на момчињата и девојчињата да научат да играат вистински белешки и пријатни звучни песни. Скалата на оваа играчка гитара е совршена за децата кои учат да играат бидејќи има нежни жици со низок напнатост и сличен изглед и звук на акустична гитара со целосна големина, поставувајќи ја темелот за цел живот на музичко образование и благодарност. Мини гитара за учење - Акустичната гитара на оваа почетник ги учи децата основите на музиката, помагајќи им да научат тон, ритам и координација на рачно око за да свират белешки и песни . Кид -големина - Шарената играчка гитара има мал обем, но и Лесно тело од дрво и шесте жици произведуваат вистински музички звуци исто како и целосен инструмент . Вистински звуци на гитара - Оваа забавна гитара за деца има прилагодливи, работни жици кои произведуваат автентични музички белешки, мотивирајќи ги вашите малечки да продолжат да го практикуваат својот занает. Целосно прилагодливо - 6 -те метални жици со ниска напнатост на играчката за гитара се удобни за детските прсти и се прилагодуваат преку штипките на задниот дел од главата за да го усовршат својот звук . материјали - дрво, пластика и метал . димензии - (l ) 21 "x (w) 6,75" x (h) 2 ". боја - црвена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33
Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24
ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48