• Обновено
Машка и висока патничка кошула на Ван Хаузен, без железна кошула

Машка и висока патничка кошула на Ван Хаузен, без железна кошула

Buyers rating:
DEN 880.00

Тековен

Чувајте го вашиот изглед остар, без разлика каде ве носи денот. Патникот за истегнување на без железна кошула на Ван Хаузен работи со вас, бидејќи може да се носи директно на фен и има финиш на дамки штит што спречува да се лепат растворливи во вода. Со не-железо завршница, овој стил секогаш ќе изгледа најдобро. Истегнување ткаенина овозможува целодневна удобност. Stainshield ја штити кошулата со одвраќање на дамките засновани на вода. Јака од копчето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата