• Обновено
Време и време женските исечени панталони за влечење

Време и време женските исечени панталони за влечење

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Од работа до викенд, ова време и панталони за влечење создаваат разноврсен изглед во кој било ден во неделата. Изработени во прекрасна ткаенина од памук, тие нудат одлично истегнување и закрепнување за мазно и удобно вклопување. Должината на обезмастеноста на глуждот и тенок силуета се чисти и рационализирани, лесно преминувајќи од ден во ноќ. Исклучиво на. Материјал : 64% памук/29% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок. Подигнување и инсејм : среден пораст; 27 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : 2 предни џебови држат најважни работи. Карактеристики : истегнување ткаенина; јамки на ременот. Womenенски исечени панталони за влечење од време и TRU.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33