• Обновено
Лесни улични чизми за удобност

Лесни улични чизми за удобност

Buyers rating:
DEN 551.36

Тековен

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица. JO се одликува со панел со тренд на тренд, дизајниран горен со стрии за да одговара на карактеристиките за да помогне во обезбедувањето на прилагодено вклопување. Удобно и практично со секој чекор со својата лесна, флексибилна спортска надворешна плоча и подобрена со ултра лесното лесно движење од лесни улични табани. Лесно вклучување/исклучување во патент. 1,5 инчи потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. На горниот дизајн на панелот со тренд. Внатре во патент за лесно вклучување/исклучување. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Истегнете за вклопување и удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Комбинирање на новороденчиња
  • Обновено
Оценката:

Комбинирање на новороденчиња

Овој супер мек Wrangler Bib во целост има зашивање на контраст, џебови со црвенило и прилагодливи ленти за нај

DEN 415.84