• Обновено
Само добри вибрации и пронајдете ја графичката маица за кратки ракави за маички за мажи и голема машка боја, 2-пакет

Само добри вибрации и пронајдете ја графичката маица за кратки ракави за маички за мажи и голема машка боја,

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Двојно двојно ладноста со две пакувања графички маици. Овие машки кратки ракави се карактеризираат со привлечна боја на вратоврска и се изработени во памук што може да се дише. Со удобно вклопување и меко чувство-овие маички за боја на врзување се совршени за лето и пошироко. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. вклучува 2 маици. Екипаж. Ознака-помалку внатрешна за дополнителна удобност. Кратки ракави. Контраст печатење однапред; Печатење во боја на вратоврска. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машки маички за боја на вратоврска.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33