• Обновено
Темски кошула со долг ракав на Georgeорџ и голем машки

Темски кошула со долг ракав на Georgeорџ и голем машки

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Зошто да не додадете класика во вашиот плакар? Thersивотен маж и голем машка машка термичка долга ракав Хенли е совршено слојно парче за постудено време. Пробајте го под фланел или самостојно. Одликувајќи се со предна плоча со копчиња и ракави од Раглан, ќе се чувствувате лесно и ладно во овој стилски избор. Исклучиво на. Материјал : 54% памук/43% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер со плоча со три копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстура на сите. Маж со долг ракав Хенли од Georgeорџ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67