• Обновено
Едноставно, расеани дрвја со расеани дрвја зимски меки вртени полиестер декоративно фрлање перница, 16 16

Едноставно, расеани дрвја со расеани дрвја зимски меки вртени полиестер декоративно фрлање перница, 16 16

Buyers rating:
DEN 823.84

Тековен

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно маргаритка 16 "x 16 " Снежни расеани дрвја Акцент перница од нашата колекција за весело за одмор. Оваа перница ќе додаде стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом весел и светла. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84