• Обновено
Одморот за време на Божиќ, божиќна џамбо кутија за подароци, честитки, 14,75х11. 5in

Одморот за време на Божиќ, божиќна џамбо кутија за подароци, честитки, 14,75х11. 5in

Buyers rating:
DEN 315.04

Тековен

Време на одмор Божиќна црвена зелена проверка Jumамбо кутија за подароци, мерки за кутии 14,75 in. X 11,75 in. X 5 in. Импресионирајте го секој примател на подароци со оваа кутија за подароци за еднократно Божиќ, возрасните и децата ќе го сакаат тоа. Помогнете да ги направите секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Совршено за држење накит, бонбони, картички за подароци, мали свеќи, парфеми или играчки . Елегантната кутија е сигурно да го направи вашиот подарок да се истакнува на Божиќните празници, родендени, годишнини или која било друга пригода за подароци . создаден со високо- Квалитетни материјали за хартија, еколошки кутии за подароци за време на празниците се направени со хартија од добро управувани шуми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48