• Обновено
Трговска марка ликовна уметност есенски раскош платно уметност од Кери Шмит, бел мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност есенски раскош платно уметност од Кери Шмит, бел мат, рамка за бреза

Buyers rating:
DEN 799.84

Тековен

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Есенски раскош“ платно уметност од Кери Шмит, Бела мат, рамка од бреза : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67