• Обновено
Без граници јуниорите мијат беспрекорна пантолона

Без граници јуниорите мијат беспрекорна пантолона

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Нашите без граници, јуниорите снег измиле беспрекорно нозе ги погодува сите најжешки трендови и е главен што го сакате во вашиот плакар оваа сезона. Нашите беспрекорни хеланки имаат висока активна облека за активна облека, ребреста лесна ткаенина и завршна облога на снег. Спарете ги овие хеланки со појавување на беспрекорен поштенски нагоре (продадено одделно) или омилена мета. Носете го ова на училиште, салата или на кое било место каде што сакате да бидете удобни! Ова беспрекорно нозе е достапно во 3 на тренд модни бои. Ексклузивно продадени на и без граници измиени беспрекорни нозе. Машина за перење. Беспрекорен. Снег миење. Висок пораст. Нозе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67