• Обновено
-Нал кревети за кревети-вградени во скалила-сива-сива боја

-Нал кревети за кревети-вградени во скалила-сива-сива боја

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Собрание потребно-да. Горниот кревет димензија-76''x39. солиден дрвен квалитет на рамка тестирана цврста дрвена конструкција карактеристики цврста поддршка, изработена од висококвалитетно цврсто дрво и МДФ. Сите завршувања се запечатени со запечатено со заштитен, безбеден лак. Опис Материјално-пино дрво +MDF. Броеви на пакет-1. Вкупна висина-46,5 ''. Потекло-Виетнам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20