• Обновено
Атлетски работи женски плус големина јадро на активни опуштени панталони за вклопување

Атлетски работи женски плус големина јадро на активни опуштени панталони за вклопување

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Секоја девојка треба да има пар активни опуштени вклопувачки нозе што може да ги носи за разни видови на спортски активности, доверлив пар што нема да предизвика размав или непријатност и тоа ќе трае долго. Со атлетските работи женски плус јадрото на јадрото Активно опуштено вклопување, добивате висококвалитетна, мека и лесна кратка која се спротивставува и освојува напорно вежбање. Одликувајќи се со технологија за влага за влага со Dri-работи, оваа активна, опуштена панталона ќе ја апсорбира влагата за да ве одржи суви и удобни во текот на вашата рутина на тренингот. Овие се направени и со активна вклопување кои ви даваат слобода на движење преку 4-насочно истегнување. Без разлика дали трчате, скокате, крцкате, истегнувате, притискате или влечете, овие ќе се наведнуваат по ваша волја, никогаш не предизвикувајќи вирус на цврсто вклопување. Без оглед на вашата цел, атлетските работи женски плус големина на јадрото Active Oxled Fit Pant е фитнес облека што мора да ја имате за режимот на вежбање. Само на. Материјал : Цврсти материи : 90% памук/10% спандекс; Heathers : 54% памук/36% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Активно опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30.5 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со широка, рамна еластична лента за половината. Џебови : Ништо. Карактеристики : технологија за влага за влага за влага;

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67