• Обновено
Моментум душеци мудрец зелена гранична монограм дормат

Моментум душеци мудрец зелена гранична монограм дормат

Buyers rating:
DEN 303.84

Тековен

Осветлете го влезот во домот со овој прекрасен монограмиран доормат. Направено од природен кокос, трајно влакно што ги чистат дното на чевлите чиста, овој доормат има истакната двојна граница што ја опфаќа вашата почетна и е поткрепена со винил за да помогне во спречувањето на движење кога ќе оди понатаму. Времето толерантни и во боја, кокошките ја апсорбираат влагата, ја задржуваат својата форма и не се спуштаат без оглед на сообраќајот. Вакуум, тресете или лесно црево чисто и оставете да се исуши. Тип : Врати : Casualmaterial : Coir, винилсезон или празник : Сите сезони на типот : Машинско мачеди : Природно осветлете го вашиот влез во домот со оваа прекрасна монограмирана врата. Направено од природен кокос, трајно влакно што ги чистат дното на чевлите чиста, овој доормат има истакната двојна граница што ја опфаќа вашата почетна и е поткрепена со винил за да помогне во спречувањето на движење кога ќе оди понатаму. Времето толерантни и во боја, кокошките ја апсорбираат влагата, ја задржуваат својата форма и не се спуштаат без оглед на сообраќајот. Вакуум, тресете или лесно црево чисто и оставете да се исуши. Тип : врата. Стил : Обичен. Материјал : Coir, винил. Сезона или одмор : Сите сезони. Тип на ткаење : Машинско изработено. Боја : Природна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата