• Обновено
Државен државен каубојски лого Стелт лежер со систем за патент

Државен државен каубојски лого Стелт лежер со систем за патент

Buyers rating:
DEN 14896.00

Тековен

Државен каубојски лого лого Стелт -леженер со систем на патент. Совршено за вашата дневна соба, човекот пештера, домашно кино или каде било што сакате да се повлечете и да се опуштите во тотална удобност. Комбинира елегантни линии со максимална удобност во компактен отпечаток. Држачите на чаши во секоја рака додаваат во алатката на столот. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на столот и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес . XZIPIT патентиран заменлив систем за лого. Висококвалитетен синтетички тапацир. Wall-A-A-WAN RECLEL : Целосно се повлекува инчи од идот. Поддршка за чај : Континуирана поддршка од глава до пети. 2 држачи за чаши од не'рѓосувачки челик. Отстранлив грб за брза испорака и движење. Ограничена гаранција за живот на рамката на wallидот-а-пат : целосно се повлекува инчи од wallидот. Поддршка за чај : Континуирана поддршка на пети. 2 држачи за чаши од не'рѓосувачки челик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24...

DEN 207.84