• Обновено
Водоотпорен вграден заштитник на душекот, мек душек, кралица

Водоотпорен вграден заштитник на душекот, мек душек, кралица

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Зошто да го изберете нашиот водоотпорен заштитник на душекот? Заштитувачите на душеци JML се добро познати по нивната премиум заштита од, течности, урина, потење. Ова ги направи особено корисни за оние со деца, миленичиња, астма или инконтиненција. Со само една незаштитена несреќа со течности, душекот може да се остави со трајна дамка или мирис. Нашите врвни заштитници на душеци го заштитуваат вашиот душек против течности и дамки кои нудат мир на умот и добра околина за спиење за вас и вашето семејство. Поставете ги повеќето кревети со големина на кралицата. Направена од 100 % микрофибер, услугата за микрофибер е супер мека, дише и удобна . Заштитник на душекот има 100 % водоотпорен слој на TPU на дното, што ќе го задржи вашиот душек нов секогаш . Супер мека пријатна површина на заштитник на душекот , Промовира квалитетен сон. Големина на кралицата : 60 ​​"x 80" - се вклопува до 18 "длабока. Машината што може да се мие и се суши. За да го продолжите услужниот век на нашиот водоотпорен заштитник, ви препорачуваме да го измиете со ладна вода и да се сувате суво на ниски температури за да ги одржите своите функции и Облик. Ве молиме, избегнувајте миење со остри предмети како ножеви, пенкала, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33