• Обновено
Nosox® by Deer Stags Men's Haskell Flexible Enlage Bungee Clace Up Oxford Hybrid Casual Sneaker

Nosox® by Deer Stags Men's Haskell Flexible Enlage Bungee Clace Up Oxford Hybrid Casual Sneaker

Buyers rating:
DEN 480.00

Тековен

Nosox® by Deer Stags Means's Haskell Flexible Enlage Bungee Hybree Up Oxford Hybrid Casual Sneaker е нов вид патика со непогрешлив отпечаток. Кул и удобни чевли што треба да им бидат на располагање кога ќе влезе топлината. Ако сте подготвени да им дадете пауза на флипските апостолки, ова се одлична алтернатива. Горниот плетен текстил е совршен за топло време. Со чисти линии и тонски бои, можете да ги фрлите со скоро сè. Хаскел е дизајниран со чорап за меморија од пена и нашиот лесен, сунѓерест eleprint ™, така што ќе се чувствувате како да шетате по облаци. Квалитет на кој можете да му верувате : Nosox by Deer Stags прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и стои зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека ние сме посветени на тоа да го направиме правилно . алтернатива за дишење на патики и сандали : Дишениот плетен горниот дел ќе ги задржи нозете ладни и суви, додека меките облоги на Jerseyерси ќе се чувствуваат како вие ' повторно носите омилени чорапи. Класичниот стил работи без разлика дали сте во голф -клубот, тематски парк или на прошетка низ градот до вашиот омилен ресторан. Добијте чувство на сандали без да ги покажете прстите и удобноста на патиките без да изгледате премногу спортски. Објавената EVA insole нуди отскокнување и амортизирање за цел ден удобност . перничиња за целиот ден удобност : обликуваната EVA и мемориска пена за пена нуди отскокнување и амортизирање за целиот ден удобност. Дното е флексибилно како вашите омилени чевли за трчање. Прошетка цел ден со доверба . разноврсен стил за одмор и дом : со класичен и софистициран стил на Оксфорд, Хаскел има изглед на обичен чевли. Извлечете се со носење патики цел ден и цела ноќ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата