• Обновено
Додаток на женски додатоци на Vassarette, под притисок, притисок на градник, стил 75349

Додаток на женски додатоци на Vassarette, под притисок, притисок на градник, стил 75349

Buyers rating:
DEN 165.76

Тековен

Дали барате драматичен лифт со максимално расцеп? Нашиот vassarette додаток со големина на градник со големина се одликува со подлога на ниво 3 што додава една целосна големина на чашата, обезбедувајќи го крајното поттикнување на вашиот расцеп. Супер меките влошки и облогата со четкани чаши обезбедуваат неверојатна удобност во текот на целиот ден. Стилските ленти за разделување додаваат допир на секси додека престојуваат на место. Двонасочната ткаенина за истегнување е свилен и мазна, се движи со вашето тело во текот на денот, обезбедувајќи совршено вклопување. Женствено чипка го исекува деколтето за дополнителен секси изглед цел ден и ноќе. Градскиот град со додаток на Vassarette е загарантирана да стане ваш омилен градник за притискање! Добијте го крајниот поттик додава една целосна големина на чашата. Супер меките чаши и подлогата обезбедуваат неверојатна удобност. Стилските ленти за разделување остануваат на место додека додаваат допир на секси. Елегантна и свиленкаста, истегната ткаенина се движи со вашето тело за совршено вклопување. Женствено чипка го исекува деколтето за дополнителен секси изглед цел ден и ноќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата