• Обновено
Машка графичка мета Ротвејлер

Машка графичка мета Ротвејлер

Buyers rating:
DEN 239.68

Тековен

Додадете малку тежок и бестрашен стил на вашиот плакар со машката графичка мета Ротвејлер. Направено од мек и дише 100% памук за да ве одржи пријатно, оваа маица има стилска графика на предната страна со Ротвејлер облечен во ланец кој вели дека „стравот е за други. -Сат, која има редовно вклопување и е достапна во црна боја. Тоа е одличен начин да додадете тежок стил во вашата секојдневна обична гардероба, а исто така прави одличен подарок за loversубителите на кучиња. Машка графичка мета Ротвејлер : 100% памук. Маица . Графички однапред со Ротвејлер облечен во ланец со „страв е за други“. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Директно полите. Редовно вклопување. Достапно во црно. Машинско миење ладно со слични бои однадвор, само белило од нехлор кога е потребно, спуштено сув медиум, не пеглајте ако е украсено, не исушете чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата