• Обновено
Собранието на цревото за враќање на електричната енергија се вклопува во Изберете: 2006- Hyundai Sonata, Hyundai Azera

Собранието на цревото за враќање на електричната енергија се вклопува во Изберете: 2006- Hyundai Sonata, Hyundai

Buyers rating:
DEN 2843.36

Тековен

Собранијата се комплетни со фабрички инсталиран, пред-свиоци, споени крајни фитинзи каде што е потребно.Коннекцијата на неискористениот крај се прави со обични стегачи за погон на црви. Gates-управувано од можноста за враќање на цевководот за управување со моќност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата