• Обновено
Фарбервер сет на кујнски ножици од не'рѓосувачки челик со црни рачки

Фарбервер сет на кујнски ножици од не'рѓосувачки челик со црни рачки

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Класичните ножици на Фарбервер се од суштинско значење за секоја кујна и работен простор. Сечилата се изработени од траен нерѓосувачки челик, додека црните рачки со удобност ги прават овие неопходни алатки идеални за секојдневна употреба. Овој сет од 2 ножици е корисен за различни задачи за домаќинството. Слета едната за подготовка на храна, а другиот за занаети и други функции поврзани со храна. Ограничена гаранција за живот. Силни, издржливи лопати од не'рѓосувачки челик. Удобна рачка за зафаќање. Идеално за секојдневна употреба. Може да се користи за различни задачи за домаќинството. Основана пред повеќе од 100 години, Фарбервер секогаш се залагаше за вредност, квалитет и издржливост. Не е ни чудо што тие се најпродаваниот бренд за прибор за јадење денес во Америка. Од ножеви и табли за сечење до чајни софтвер и гаџети, секоја ставка во семејството на производи Фарбервер е дизајнирана со вас во умот и е изградена според највисоките стандарди. Farberware нуди целосна линија на алатки и гаџети, од класичен до современ, за сите ваши задачи за подготовка на храна. Со сè, од збир на мерни лажици за прецизно готвење до екранот што апсорбира миризба што апсорбира, кој ве штити од распрскувачи и ароми за готвење, алатките и гаџетите на Farberware се дизајнирани да го направат готвењето пријатно и ефикасно. Ограничена гаранција со ограничена гаранција на гаранцијата е оправдано да бидат ослободени од дефекти во материјалот и изработката. Секое парче утврдено дека е неисправно под нормална употреба и грижа ќе се санира или замени без полнење со истите артикли или ставка со еднаква или подобра вредност. За повеќе информации, видете Пакување или јавете се на 1-800-999-2811 за целосни информации за гаранцијата. Фарбервер сет од 2 тешки ножици од не'рѓосувачки челик со црни рачки : 5135441.

Параметри на производот

Стоката во категоријата