• Обновено
Добро ткаени кралеви Суд Уни ленти Модерни геометриски линии Зелена машина што ја пее не лизгање на отворено 2'7 12 'килим за тркач

Добро ткаени кралеви Суд Уни ленти Модерни геометриски линии Зелена машина што ја пее не лизгање на отворено

Buyers rating:
DEN 1120.00

Тековен

Колекцијата на кралот на судот е сè за удобна декорација за зафатен дом. Јамка на најлонскиот куп мери ниска 0,3 ", така што килимот стапи помалку од нечистотија и е поотпорен на абење. Не-спуштена гума за поддршка ја елиминира потребата за рампа за килим и е безбедна за сите типови на подот. Овие килими се мијат машини што се мијат , избледени отпорни, и се разгледуваат од сите страни за издржливост. Тие се лесни за одржување и изградени за да траат. И со најразлични обрасци од најсовремени и модерни, до традиционални, до кујнски пријатни, можете да ги ставите насекаде. Густа мала јамка најлон куп . печатен дизајн . модерен до традиционални стилови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33