• Обновено
Тајните богатства опуштени се вклопуваат во средниот пораст кратко, брои, пакуваат

Тајните богатства опуштени се вклопуваат во средниот пораст кратко, брои, пакуваат

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Цел ден добро време за кревет! Shortsенските шорцеви за спиење од тајни богатства ве одржуваат пријатно со мека француска ткаенина Тери и целосна еластична лента за половината и влечење за голема удобност. Уживајте во доброто чувство секој пат, секој ден! Направено од ултра-мека француска ткаенина Тери. Машинска миење, лесна грижа! Дизајнирано во опуштено вклопување. Ова кратко може да се опушти во кревет и каде било да легнувате околу куќата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. In Seam : 2,75 ”за големини S-XL, 3,25” за големини 2x-3x. Повлечен стил. Еластична половината со врзана вратоврска. 2 предни џебови. Трим на суровини. 57% рециклиран полиестер/25% памук/18% рајон. Машина за перење. Увезени. Shortsенски шорцеви за спиење од тајни богатства.

Параметри на производот

Стоката во категоријата