• Обновено
Terra & Sky Plus Size Button Предна долга ракав карирана кошула

Terra & Sky Plus Size Button Предна долга ракав карирана кошула

Buyers rating:
DEN 639.84

Тековен

Одете луди за карирана со класична кошула на копчето Terra & Sky. Сензационален главен дел што лесно се слое над мета или го оди сам. Исклучиво на. Материјал : 76% Рејон/23% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Плоча на копчиња предни. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : карирана шема. Предната кошула со карирана со големина на женски плус големина од Terra & Sky.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет Создаде�

DEN 1.33