• Обновено
Девојче девојче обоени фармерки од тексас

Девојче девојче обоени фармерки од тексас

Buyers rating:
DEN 232.00

Тековен

Обоен тексас е одлично да се направи прскање додека останувате верни на дното што ги знаете и ги сакате. Споделете ја таа loveубов со вашето мало со овие девојчиња во слободен стил, обоени фармерки во боја. Предниот дел на овие фармерки имаат исмејувачки мува и предни џебови што го надополнуваат дизајнот на џегирање на овие фармерки. Минимално и рационализирано, ги прави лесни и безболни да се лизгаат во и надвор. Резултатот е парче што нуди погодност во тие денови кога немате време да соберете облека за вашето мало девојче. Другите карактеристики на овие фармерки со тексас во боја на деца во слободен стил, вклучуваат ткаенина од супер истегнување што ја подобрува подвижноста кога е на игралиште или со пријатели. Девојче од слободен стил Девојче во боја на тексас : 73% памук 25% полиестер 2% спандекс. Повлечете ја . Фармерки. Супер истегнување. Функционални џебови на грбот. Исмејувачки мува. Удобно. Тексас. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33