• Обновено
САД 5-во-турмалин керамичка пролетна коса виткање железо со заменливи буриња, злато од роза

САД 5-во-турмалин керамичка пролетна коса виткање железо со заменливи буриња, злато од роза

Buyers rating:
DEN 495.84

Тековен

Добијте коса без фриз со сјај и волумен, за жив кадрици и бранови. Kiss USA 5-во-1 виткање железо во трендот на розово злато има 5 заменливи буриња со големина на големина. Вклучена ракавица отпорна на топлина, ја прави оваа една од најбезбедните пеглани за виткање што можете да ги користите. Ironелезото за виткање има 3 клипови и 2 брадавици со различна големина од 3/8-3/4 "залепено на 1 1/4 ", за да ви даде повеќе опции за лесно создавање на секој стил што може да се слика - од тесни кадрици до бранови на плажа до Tousled изглед. Петте буриња, секоја во различна големина, се лесно заменливи и создаваат здрави и сјајни кадрици благодарение на керамичката технологија на турмалин. Мултитаскинг виткање вклучува 5 заменливи буриња со различни големини и 1 безбедносна ракавица отпорна на топлина. Турмалинските керамички буриња создаваат направете ја косата да изгледа поздрава и сјајна како што се кара. Променливи температурни поставки од 350 степени F до 410 степени F со брзо време на топлина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата