• Обновено
Училиште за девојчиња Чероки Униформа Француски Тери Скини панталони со исмејувачки џебови

Училиште за девојчиња Чероки Униформа Француски Тери Скини панталони со исмејувачки џебови

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Подгответе го вашето малечко за училиште, роденденски забави и обични или формални прилики со овие панталони за девојчиња од Чероки. Направено од супер-мека француска тери ткаенина со навестување на спандекс за совршена количина на истегнување, овие панталони имаат слаба нога за модерна вклопување. Предниот дел од копчето и патентот ги одржуваат пантолоните на место, додека копчето Rhinestone додава совршена количина на искра. Три корисни џебови и збир на јамки на ременот ги комплетираат пантолоните, кои се достапни во разновидни бои. Француски териски панталони на девојчињата Чероки со исмејувачки џебови : 57% памук, 38% полиестер, 5% спандекс. Школска униформа . Француска Тери измислица. Слаба нога. Копче пред и патент летаат. Копче Rhinestone. Две исмејувани предни џебови. Prongеб на предната промена. Две џебови. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно, измијте одделно, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, ладно железо од обратна страна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84