• Обновено
Групно кожен управувач на воланот со силиконски зафат Универзален вклопување црна и освежувач на воздухот

Групно кожен управувач на воланот со силиконски зафат Универзален вклопување црна и освежувач на воздухот

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Сите возиме поинаку, зар не? Ние дури и го држиме воланот поинаку, исто така. Значи, само секоја обвивка за воланот едноставно нема да го намали. Харди покритието на FH Group со крајна заштита е неопходно, но исто така е и прилагодливоста. Можете да најдете удобност без разлика како го држите тркалото со мастер зафат. Ако ги држите страните, високо-технолошките дизајни ќе им овозможат на вашите раце да останат удобно без да се лизгаат. (AFFH2010 BLACK) Пакетот вклучува : 1 капакот на воланот. Димензии : 14,5 ”x 15”. Материјал : Кожа со силиконски зафатни марки. Силиконската и кожа мешавина создаваат силно и меко чувство. Анти-лизга за совршен зафат и побезбеден погон. Материјал за дишење. Без мирис за пријатно возење. Поп -боја за да додадете стил на вашето возило. Харди и издржлив. Долготраен материјал. Обликуван да биде привлечен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата