• Обновено
Лесни пумпи за удобност во улицата

Лесни пумпи за удобност во улицата

Buyers rating:
DEN 767.84

Тековен

Мировната пумпа од лесна улица е сè за вашата способност за удобност и абење. Дизајнирано на ниска наредена блок-потпетица за да обезбеди стабилност во вашиот чекор и засилена со стрии за фитлити, како и ултра лесен лесно движење од лесна улична инлола што ќе ја направи оваа пумпа за главна мрежа во вашиот ден на ден. 1 инчен блок -потпетица. Супер флекс -надворешна плоча. Истегнете за вклопување топка. Внатре во стрии се и за вклопување и за удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Подредена пета со низок блок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33