• Обновено
DesignArt 'Blossom Pink VII' Цветен панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Blossom Pink VII' Цветен панел за завеси за затемнување

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа прекрасна завеса за цвеќиња од текстура . Оваа елегантна завеса за фарма е отпечатена со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . ткаенината на факс-линен е изработен од 270 GSM полиестер што го дозволува овој White Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Цветни. - Боја : Бела. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67