• Обновено
Miaенски Carat Carat T.G.W. Принцеза-исечена создадена сина сафир и дијамантски акцентиран сребро 3-камен ветувачки прстен

Miaенски Carat Carat T.G.W. Принцеза-исечена создадена сина сафир и дијамантски акцентиран сребро 3-камен

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Полиран до брилијантност, овој суров прстен е најубавиот начин да ги искажете своите чувства. Дијамантско сечење : круг. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Боја на дијаманти : G-H. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.Ако таа е таа, треба да бидете сигурни дека таа знае. Април Април. 3-камен ветувачки прстен. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Јасност на дијаманти : I2-I3.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48