• Обновено
Едноставно Дејзи 14 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, бледо злато

Едноставно Дејзи 14 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, бледо злато

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 14 " Бледо злато модерна монограм внатрешна/надворешна перница од нашата колекција на монограми. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67