• Обновено
Пенка + менувач за запчаници 0. CF со електронско заклучување, резервен клуч, полица, внатрешност на тепих, розова

Пенка + менувач за запчаници 0. CF со електронско заклучување, резервен клуч, полица, внатрешност на тепих,

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

ПЕН + GEAR 44 E50 WP Сите безбедносни безбедносни безбедни со напредно програмибилно електронско заклучување обезбедува одлично безбедно решение за складирање во прекрасна мека розова боја. Овој Pen + Gear Seafe Feel Safe има интегриран дизајн на заклучување и рачки за многу чист естетски изглед. Заоблените агли му даваат на сефот многу убав модерен изглед и чувство. Интегрираниот дизајн за заклучување и рачки ви овозможува да креирате свој индивидуален безбедносен код со 3-8. Заклучувањето има задно осветлување за да ви овозможи лесно да го видите заклучувањето за време на ноќната употреба. Овој Pen + Gear Gear All Steel Safe доаѓа со надворешно напојување. Однатре, овој сеф е целосно мокет за убав мек ентериер да ги постави вашите скапоцености. Ова .5 кубни безбедни стапала доаѓа со една полица за да помогне во оптимизирање на безбедното складирање на сите ваши скапоцености. Останете уверени, со две сите завртки за заклучување на челик, Pen + Gear Seafe Feel Safe со интегрирана рачка и заклучување обезбедува одлична безбедност и убав изглед за чување на вашите скапоцености. Пенка + опрема розова лична сеф со дигитално заклучување 44 E50 WP : Прекрасна мека розова боја. Нежните заоблени агли му даваат на овој безбеден модерен изглед и чувство. Мека тенџере за внатрешни работи. 1 фиксна полица. 2 завртки за заклучување во живо. Електронското заклучување на лесно за програмирање овозможува личен код од 3-8 цифри. Дигиталното заклучување нуди индикатор за мала батерија, како и функционалност на неми и аларм. Надворешен интерфејс за итни случаи. Копчиња за резервна копија - Вклучени се 2. Батерии : Вклучен 4 АА. Предвидени дупки за монтирање. Вклучен хардвер за монтирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични чизми за удобност
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични чизми за удобност

Освежете ја вашата секојдневна колекција на обувки со овие чизми за глуждот по лесна улица JO се одликув�

DEN 551.36
Комбинирање на новороденчиња
  • Обновено
Оценката:

Комбинирање на новороденчиња

Овој супер мек Wrangler Bib во целост има зашивање на контраст, џебови со црвенило и прилагодливи ленти за нај

DEN 415.84
Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84