• Обновено
Pantssaver Custom Fit автомобилски подни душеци за Cadillac CT5-V Blackwing Цела временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна заштита црна

Pantssaver Custom Fit автомобилски подни душеци за Cadillac CT5-V Blackwing Цела временска заштита за автомобили,

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Cadillac CT5-V Blackwing 2021 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. КУСТОМ ФИТ : Вашиот автомобил за автомобили се исечени за да го поставите точниот распоред на вашиот Cadillac CT5-V Blackwing Custom Fit : Вашиот автомобил за автомобили се исечени со цел да се вклопи во точниот распоред на вашиот кадилак CT5-V Blackwing подот, така што ќе инсталираат Во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете ги автомобилот и облеката : Длабоки жлебови канал, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) на кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : изработени од нетоксични, отпорни на абење, рециклирани ПВЦ, панталони без БПА-душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост надолу до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки зафаќајте го подот за да го задржите душекот без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Јунајтед Челични работници (USW локални 1-500) и поддржани од животна гаранција за вашиот мир на умот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Двогледи на Steiner Predator
  • Обновено
Оценката:

Двогледи на Steiner Predator

Гигант скок напред во двогледен дизајн и функција Овој напреден оптички дизајн одржува сè во фокусот, б�

DEN 687.84