• Обновено
Маица со долги ракави на Расел Бојс Хедер, 2-пакет, големини 4- & хаски

Маица со долги ракави на Расел Бојс Хедер, 2-пакет, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 224.00

Тековен

Не само секоја теретана со долги ракави за теретана .. маицата на ова момче Расел, Хедер, Хедер, доаѓа со супер мека ткаенина со својства за влага што го наметнува, одржувајќи го кул и удобен во текот на различни активности. Од пракса, да играте до секојдневно носење, можете да бидете сигурни дека рефлексивните ленти на оваа кошула ќе го задржат видлив во тие услови на слаба осветленост. Нека го покаже својот кул стил со овој спортски стил, свеж долг ракав! Материјал : 44% рециклиран полиестер/44% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици со долг ракав. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : влага за влага; Хедер текстура; странична лента на ракавите; Топчиња; Лого рефлектирачки топлина. Расел маица со долг ракав за момчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33