• Обновено
Outек Beckек силеџиски јадро на кучиња Cruncher Chew, сметајте

Outек Beckек силеџиски јадро на кучиња Cruncher Chew, сметајте

Buyers rating:
DEN 623.84

Тековен

Дајте му на вашето куче нешто позитивно да се џвака со водениот бивол рог од јадрото на кучиња. Тие се направени од 100% природна вода бивол, кои се бесплатни и трева што се хранат со најчистиот квалитет. Совршени за тешки џвакачи, овие џвакања нудат секакви придобивки во еден задоволувачки пакет. Тие се богати со протеини и малку маснотии, што помага во поддршка на здрава исхрана, а природната текстура помага во промовирање на здрави заби и непца. Безбедно е да се каже дека вашиот омилен пар чевли не го прави тоа! И долготрајната текстура ќе ги задржи окупирана? И вашите чевли безбедни? За добро време. Направено од 100% вода бивол, кој слободен опсег и трева се храни за висококвалитетен, чист протеин. Одлично за тешките џвакачи да ги задоволат нивните потреби за зачувување и помагаат во олеснување на здодевноста и стресот. Направено од претежно протеини, така што е високо-различен за кучиња и поддржува нежно варење. Помага да го чувате вашиот мебел, чевли и други предмети безбедни од претерани џвакачи со долготрајна способност за џвакање. Малку маснотии, така е одлично како дел од здрава исхрана и не содржи нуспроизводи или вештачки состојки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67