• Обновено
Голи домашен микрофибер 7-парчен црн и сив кревет во торба, полн XL

Голи домашен микрофибер 7-парчен црн и сив кревет во торба, полн XL

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Голи домашни микрофибер 7-парчиња црно-сиво кревет во торба, подобро xlsleepte подобро и разбудете се чувствувајќи се освежено подготвено за преземање на денот! Нашите супериорни алтернативни премија удобности се луксузно меки и меки. Најдобрата алтернатива за алергија без удобност во текот на целата година. Премиум во постелнина за постелнина сет на располагање во големини : близнак, близнак XL, полн, полн XL, кралица, крал, крал на Калифорнија, Сплит Калифорнија крал, Сплит кралица, Сплит крал и Сплит Флекс Кинг. Издржлив и дише ултра-мек кревет за микрофибер во сет на торби вклучува еден комплет за удобност, еден вграден лист, еден рамен лист и две перници. Најмекиот утешител и чаршафи направени со нашата ултра-мека ткаенина за микрофибер полиестер е четкана за дополнителна мекост. Лесна постелнина што можете да ја ставите во машината за перење и да се намалите суво. Нашите комплети за постелнина за дома ќе траат од Новак година до дипломирањето. Целосен XL 7 парче Премиум кревет-во-A-Bag вклучува 1 целосен комплет за удобност и 1 целосен комплет за микрофибер со микрофибер XL 4 парчиња. Комплет сет : 1 целосен/кралица утешител 88 "x 90", 1 стандардна перница срам 20 "x 26". Сет на листови : 1 полн XL вграден лист 54 "x 80" x 15 "џеб, 1 стандардна перница 20" x 30 "и 1 целосен XL рамен лист 81" x 104 ". Цела сезона надолу алтернатива исполнета со лесен плиш полиестер. Направени од ултра мека, дише, врвна ткаенина за мирфибер. Нежна на кожата, изработена од 100% хипоалергични материјали. Нашиот ултра избришан зашиен низ кутијата за бод спречува да ја пополне смената. Ултра-меки микрофибер отпорни на брчки е отпорен на мамка и грицка за прашина. длабоко до 15 инчи. Машинско миење во ладна вода со слични бои. Турката суво ниско. Не бели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00