• Обновено
Опашка светло компатибилна со 2004 година- Toyota Rav Left Driver

Опашка светло компатибилна со 2004 година- Toyota Rav Left Driver

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Специфични производи на производи Вклучени : Без сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна и црвена леќичка пакет : NOFIT : Директен фитмимент Тип : Директна замена на делот Број на дел : 815614208080 PARTS Број на врската : TO2812424 Interchange Дел Број : 8156142080, TO2818124 WARNANTY : TO2818124 INTHANGES гарантирано производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compattional со следниве возила : Позиција : Левтиота2004-2005 RAV4 BASE2005 RAV4 RAV4 (подмодел : л, спорт) OE Број : 8156142080. Број на делови : TO2818124. Број на размена на дел : 8156142080, TO2818124. Се вклопува во Изберете : 2004-2005 Toyota RAV4 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата