• Обновено
Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти

Buyers rating:
DEN 554.40

Тековен

Опасената шема на медалјон на овој килим се меша со гроздобер стил со традиционална удобност. Оваа уникатна комбинација на бои може да додаде шарм на кој било простор. Nuloom Vintage Minna Area Rugmachine Wovenmade во Belgiummatery : 80% полиестер, 20% памук со памук : без заднини : Индооректни простории : ходник, спална соба, дневна соба, трпезарија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00