• Обновено
Montevilla Cafe Long Square 1 2 Телескопска завеса за завеси

Montevilla Cafe Long Square 1 2 Телескопска завеса за завеси

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Дајте им на вашите прозорци посебен допир со овој стилски кафе Монтевила долг квадрат 1/2-инчен дијаметар телескопски драперија. Трајната конструкција обезбедува долготрајна употреба на овој безвременски сет на завеси за завеси. Богатата завршница го комплиментира секој дизајн на просторијата. Совршено за секоја спална соба, дневна соба, кујна или бања. Одлично и за просториите за студентски дом, исто така! Достапно во два дизајни за прилагодлива должина што нудат можност да се завршат повеќе прозорци со различна големина во иста просторија. Целиот хардвер за монтирање е вклучено да се направи инсталација брза и лесна. Montevilla Cafe Long Square 1/2 "Телескопска драперија шипка сет : прачка има дијаметар од 1/2". Изградба на челик и смола. Достапно во 2 прилагодливи големини : 26-48 "и 48-86". Вклучени се хардвер и загради. Инстали за неколку минути.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20
Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84
YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет...

DEN 1.33