• Обновено
Глутино глутен бесплатно јаболко за појадок барови, брои

Глутино глутен бесплатно јаболко за појадок барови, брои

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Додадете здрав и вкусен оброк во вашето утро со барови за појадок со јаболко. Тие се индивидуално завиткани, што ги прави идеален избор за грицкање во движење. Овие решетки се направени со вистинско пире од јаболка, суво грозје, датуми и сок од круша, што ви обезбедува оптимална количина на влакна. Тие се ослободени од глутен, млечни производи и холестерол и се природно зачинети. Овие барови за појадок без пченица доаѓаат во кутија со пет точки со 12 кутии по пакет. Глутино глутен бесплатни шипки за појадок со јаболка : добар извор на влакна. Без глутен. Без пченица. Без млечни производи. Без холестерол. Малку маснотии. Направено со вистинско пире од јаболка, суво грозје, датуми и сок од круша. Индивидуално завиткани. Идеално за грицкање во движење. Свеж вкус на јаболко. Природно зачинет. Не-Гмо. Ослободени од транс маснотии. Баровите за појадок без глутен доаѓаат во 5 точки (пакет од 12).

Параметри на производот

Стоката во категоријата