• Обновено
Ove Decors Edenderry W 22 D Freestanding Bathing суета со двоен мијалник, рустикален бадем

Ove Decors Edenderry W 22 D Freestanding Bathing суета со двоен мијалник, рустикален бадем

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Ove Decors Edenderry Vanity ја доловува суштината на модерната куќа на фармата. Парчето во стилот на вилата е насликана суета со уникатна врата од штала. Се одликува со облоги Shiplap и рустикален црн хардвер кој непречено се лизга низ кабинетот. Суетата нуди умна полица за внатрешни работи со електрична лента со приклучоци и USB порти. Исто така, нуди држачи за фризури. Од лежиштето на топката, целосното проширување, гулабната опашка, меките блиски фиоки во кои се наоѓаат организатори, оваа суета нуди различни начини за организирање и користење на секој сантиметар простор за складирање. Мермерниот countertop на облачно небо, доаѓа со соодветна задникот и застаклен керамички поткопа правоаголен мијалник подготвен за елегантна моно -тапа. Со широка достапност на големини, Edenderry е совршено вклопување за вашата бања. Собрани димензии : 72 во ширина x 34,5 во висина на удобност x 22 во длабочина. Слободно насликана суета во цврсто дрво и конструкција на МДФ. Vanity Top е мермер инженер на облачно небо со стил на исправен раб, во кој има две прицврстени керамички правоаголни мијалници. Врвот доаѓа пред-дупчат за елегантна моно-тапа. (Тапа продадена одделно). Фиоките се разоткриени, со целосна продолжение со бавно затворање, лизгачки топка. Вратите се бавно блиски со прилагодливи 3 начини, шарки од 110 степени. Прилагодлива внатрешна полица, полица за влечење со USB и приклучоци, исто така, прифаќајќи ги фен за коса и лекување на држачи за железо и отстранливи организатори за фиоки. Собрание : Кабинетот и суетата врвот пристигнуваат целосно собрани и се лесни за инсталирање. Кабинетот пристигнува со лесен водовод на панелот за грб. Едноставно нанесете силикон (продаден одделно) за да го прикачите суетата на суетата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game
  • Обновено
Оценката:

Играчки Peppa Pig Tumble and Spin Game

Придружете се на забавата и возбудата со оваа интерактивна игра со верзија на џамбо големина на Peppa Pig! Б�

DEN 230.24
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Лесни улични станови на Гарет
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични станови на Гарет

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

DEN 1.33