• Обновено
Лексингтон големо дрво за јадење сет со мисии за бек -столици, црна

Лексингтон големо дрво за јадење сет со мисии за бек -столици, црна

Buyers rating:
DEN 9568.00

Тековен

Уживајте во појадок, ручек или вечера со семејство и пријатели додека јадете со сетот за јадење на Лексингтон. Направено со цврста гумена рамка од дрво обезбедува јачина на ова парче мебел. Доаѓа со 7 различни завршувања, сетот за јадење обезбедува елегантна привлечност и е лесно да се исчисти. Овој сет за јадење може да седне до 6 лица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Ove Decors Pasadena in. L in. W in.
  • Обновено
Оценката:

Ove Decors Pasadena in. L in. W in.

Ove Decors бесконечни 34 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едноста

DEN 4799.68
ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ
  • Обновено
Оценката:

ХИДРАУЛСКИ ХИДРАУЛИЧКО СОНЦИ

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

DEN 2.00