• Обновено
Трговска марка ликовна уметност „Голем Apple III“ платно уметност од Роберто Рафаел, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Голем Apple III“ платно уметност од Роберто Рафаел, црна мат, црна рамка

Buyers rating:
DEN 400.00

Тековен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Голем Apple III“ платно уметност од Роберто Рафаел, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Роберто Рафаел. Тема : Уметност за деца. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата