• Обновено
Без граници на потсмев на вратот на јуниорите и врвот на резервоарот, 2-во-1

Без граници на потсмев на вратот на јуниорите и врвот на резервоарот, 2-во-1

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Двајца се секогаш подобри од една, затоа вклучете ја колекцијата на трикотажа без да се исмејуваат границите на вратот и резервоарот Топ 2-во-1 сет! Овој стил има долга ракав исмејувана врата и длабок резервоар за вратот за непосреден и без напор. Исклучиво на. Материјал : 60% полиестер/32% рајон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-во-1 сет вклучува : врзан и резервоар. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина М. исмејувачки врат; стил на пуловер; долги ракави; ребреста ткаенина. ТОП НА ТЕНК : Вметнат; Длабок V-врат; стил на пуловер; без ракави; ребреста ткаенина. Сет и резервоарот Топ 2-во-1 сет за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33